Суффле Агро Україна допомагатиме фермерам освоювати інновації

13 червня 2019 77 0
Кзавье Фюльширон, генеральний директор «Суффле Агро Україна»
Кзавье Фюльширон, генеральний директор «Суффле Агро Україна»

Одна з проблем українських фермерів — необхідність навчитися встигати за світовими новаціями. Це допоможе їм правильно використовувати препарати і отримувати максимальні результати. Про це повідомив генеральний директор «Суффле Агро Україна» Кзавье Фюльширон під час Дня поля компанії, передає Kurkul.com.

Читати за темою: Максимальне зближення: репортаж із семінарів Суффле Агро Україна 

«Для цього Суффле Агро Україна створила власний консультаційний напрям і допомагатиме фермерам освоювати сучасні інновації», — додав Кзавье Фюльширон.

Суффле Агро Україна націлена на побудову комунікації з українськими фермерами, щоб вони розуміли, що компанія набагато ближче до них, ніж вони думають.

«Основні проблеми українських фермерів — фінансування. І є фермери, які без проблем виконують свої фінансові зобов'язання, а є дещо проблемні. Тому ГК Суффле Агро Україна страхує себе у цьому плані і працює з аграрними розписками», — зазначив генеральний директор компанії.

Менеджер-консультант агрономічного напрямку Суффле Агро Україна Жан Поль Прюдом наголосив, що навіть зміни клімату в Україні не є настільки критичними, як здається. Навпаки ці зміни на краще.

«Головне для українських фермерів — навчитися використовувати сорти і гібриди культур високої якості та правильно працювати з препаратами», — додав він.

На Дні поля Суффле Агро Україна аграріям презентували насіннєву лінійку Soufflet Seeds.

Бренд-менеджер Soflett Seeds Павло Моторнюк повідомив, що зараз в Україні представлене насіння кукурудзи (4 гібриди в продажу, 3 зараз тестують в полях на демо-посівах) і соняшника (2 гібриди). Найближчим часом планують зареєструвати ще й ріпак. Усе насіння виробляють у Європі (Франції, зокрема).

За словами головного агронома ТОВ «Єдність» Віталія Гливенка, уже близько 6 років господарство працює із Суффле Агро Україна. За цей час повністю перейшли на співпрацю за всіма напрямами — насіння, ЗЗР, добрива. Компанія надає вигідні умови і завжди йде назустріч, тому в майбутньому планують і надалі працювати із Суффле Агро Україна та розширювати асортимент.

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 17°

Вітер

1.1м/с

Опади

0мм

Вологість

78%