Французи зробили найбільший сирний стіл в світі

15 червня 2019 133 0
Французи зробили найбільший сирний стіл в світі
facebook.com

Під час міжнародної виставки сиру Mondial du Fromage 2019 у французькому місті Тур зафіксували новий рекорд — найбільшу кількість видів сиру на плато. Про це на своїй сторінці повідомила мандрівниця та сирний експерт Оксана Чернова.

Виставка проходить раз у два роки та збирає виробників сиру та молочних продуктів з усього світу.

«Франція ставить черговий сміливий рекорд у світі сирної культури! Я щаслива, що стала свідком нового світового рекорду Книги Гіннеса: на виставці зробили найдовший стіл з найбільшою кількістю видів сиру. Цілих 161 м дивовижного сирного мистецтва та 3 т сиру! Всього було представлено 1,2 тис. варіацій не тільки з Франції, а й 30 інших країн. Серед них виробники з Голландії, Чехії, Кореї, Швейцарії, Росії, Ізраїлю, Таїланду і В’єтнаму», — йдеться в повідомленні.

Важливо, що для встановлення рекорду спеціально вибирали сири з пастеризованого і сирого молока. Таким чином, організатори зробили своєрідний жест примирення між різними прихильниками виробництв з сирої і пастеризованої сировини.

Також Оксана Чернова зазначила, що всі виробники віддавали свої сири і не знали, як вони будуть представлені серед інших. Адже оформленням займалася окрема команда профі з «Ліги неординарних сироварів».

Попередній рекорд встановили також у Франції, в місті Нансі. Два брата Маршан з командою профі оформили 40-метрове плато із 730-ти видів сиру.

Читати за темою: На Полтавщині сировар виробляє ексклюзивні сири в кропиві та з кавою

Виконано за допомогою Disqus