На Франківщині рештками курей забруднили 10 га

11 липня 2019 204 0
На Франківщині рештками курей забруднили 10 га
kurs.if.ua

У селі Загвіздя Тисменицького району Івано-Франківської області з птахофабрики викидали трупи і послід курей у невідведених місцях. Приблизна площа забруднених земельних ділянок склала понад 10 га. Повідомляє kurs.if.ua.

Відділ розслідування особливо тяжких злочинів Нацполіції в Івано-Франківській області відкрив кримінальне провадження за фактом незаконного розміщення мертвої птиці та пташиного посліду на землях Загвіздянської сільської ради.

«В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що службові особи однієї із приватних фірм Івано-Франківської області, зловживаючи службовим становищем, здійснювали незаконне розміщення відходів виробництва (падіж птиці, пташиного посліду) на земельних ділянках, не відведених для місць утилізації відходів на території Загвіздянської сільської ради», — йдеться у повідомленні.

В результаті відбулось забруднення земельних ділянок речовинами та відходами, які загрожують навколишньому природному середовищу, життю та здоров’ю людей.

Під час проведення санкціонованого обшуку у підприємстві слідчі вилучили документацію. Під час оглядів земельних ділянок вилучено зразки ґрунту, води та повітря для проведення екологічної експертизи.

Читати за темою: Тонни тваринних рештків викинули на Черкащині

Виконано за допомогою Disqus