Фермер поверне державі землі вартістю майже 6 млн грн

24 червня 2019 1552 0
Фермер поверне державі землі вартістю майже 6 млн грн

Прокуратура у суді вимагає повернути державі понад 200 га землі, яку незаконно передали в оренду фермеру. Вартість земель понад 5,7 млн грн. Повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

За інформацією заступника керівника Дергачівської місцевої прокуратури Олексія Кушнаренка, йдеться про 236 га землі сільськогосподарського призначення на території Богодухівського району.

«Зазначені ділянки фермер отримав в оренду на 20 років за рахунок земель державної власності у 2016 р. Однак ці сільгоспземлі виділені незаконно, зокрема, без проведення передбачених чинним законодавством торгів. Оскільки підприємець уже мав у користуванні сільськогосподарські землі, він не мав права на безкоштовне отримання додаткових ділянок», — пояснив Олексій Кушнаренко.

З метою повернення 236 га землі державі прокуратура звернулася до суду з вимогами про визнання незаконними та скасування наказів органу влади, визнання недійсними та скасування державної реєстрації договорів оренди та повернення ділянок у розпорядження держави.

Наразі позов перебуває на розгляді.

Читати за темою: На Запоріжжі фермер самовільно засіяв державні поля

Виконано за допомогою Disqus

+ 32° ... + 19°

Вітер

2.2м/с

Опади

5.2мм

Вологість

68%