Реклама

Після смерті фермера родичі незаконно використовували 48 га с/г земель

28 червня 2019 908 0
 Після смерті фермера родичі незаконно використовували 48 га с/г земель
pixabay.com

Первомайська місцева прокуратура направила до Господарського суду області два позови з вимогою повернути у розпорядження держави з незаконної оренди 48 га земель сільгосппризначення. Після смерті власника ділянки не могли бути успадкованими, тому їх мали повернути у власність держави. Про це повідомляє slk.kh.ua.

За інформацією першого заступника керівника Первомайської місцевої прокуратури Романа Травкіна, йдеться про ділянки вартістю 2,2 млн грн на території Нововодолазького району Харківської області. У 90-х роках минулого століття ці землі на праві постійного користування отримав місцевий мешканець для створення фермерського господарства.

У 2017 р. власник земель помер. Відповідно до вимог законодавства, ділянки не могли бути успадкованими, тому їх мали повернути у власність держави.

Однак ці площі без жодних правовстановлюючих документів продовжили використовувати родичі померлого власника. З метою повернення сільськогосподарських земель державі прокуратура звернулася до суду. Наразі у справі відкрито провадження, позов знаходиться на розгляді.

Читати за темою: На Миколаївщині фермери не поділили поле

Виконано за допомогою Disqus