Кабмін назвав добрива, заборонені до ввозу з РФ

26 червня 2019 1414 0
Кабмін назвав добрива, заборонені до ввозу з РФ
Кабмін назвав добрива, заборонені до ввозу з РФ

Кабмін вніс зміни до переліку товарів заборонених до ввезення з Росії. До нього потрапили мінеральні добрива та корми для тварин, продукція ветеринарної медицини, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Відповідне рішення Кабмін прийняв ще 15 травня, проте лише тепер показали перелік товарів заборонених до ввезення.

До переліку заборонених добрив потрапили:

  • добрива мiнеральнi або хiмiчнi, азотнi (КВЕД 3102);
  • добрива мiнеральнi або хiмiчнi, фосфорнi (КВЕД 3103);
  • добрива мiнеральнi або хiмiчнi, калiйнi (КВЕД 3104);
  • добрива мiнеральнi або хiмiчнi iз вмiстом двох чи трьох поживних елементiв: азоту, фосфору та калiю; iншi добрива; товари цiєї групи у таблетках чи аналогiчних формах або в упаковках масою брутто не бiльш як 10 кг (КВЕД 3105).

До переліку заборонених добрив не потрапив аміак.

Тим часом досі не відома доля власника Group DF  Дмитра Фірташа. Наразі він чекає екстрадиції до США. Що буде з його заводами з виробництва добрив в Україні поки що теж невідомо.

Окрім вищевказаної продукції Уряд заборонив ввозити на територію України такі товари походженням з Російської Федерації: цемент, фанерна продукція, шпалери, продукція легкої промисловості, зокрема окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби та трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, посуд сталевий, сірники, вагони залізничні та трамвайні, що були у користуванні, транспортні засоби.

«Рішення прийнято з метою вжиття заходів у відповідь на дискримінаційні та недружні дії щодо України, що застосовуються державою-агресором, а також з урахуванням звернень асоціацій, об’єднань, підприємств низки галузей промисловості», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus