Реклама

Лавандова плантація окупиться через 3 роки

7 липня 2019 5038 0
Лавандова плантація окупиться через 3 роки
pixabay.com

В Україні є рентабельним вирощування лаванди. Плантація починає давати максимальний дохід на третій рік після посадки і продовжить це робити протягом 20 років за умови періодичного проведення омолоджуючих процедур. Повідомляє Pro-Consulting.

Лаванда, з якої отримують знамениту ефірну олію, створює багатотисячний світовий ринок. За прогнозами Persistence Market Research, в 2024 р. грошовий обсяг міжнародного ринку лавандової олії досягне $124,2 млн, що на 63% перевищить відповідний показник 2016 р.

На території України лаванда традиційно вирощувалася в Криму, але в зв'язку з потеплінням клімату для неї оптимально підходять і ґрунтово-кліматичні умови інших південних регіонів країни. В даний час вирощуванням лаванди займаються деякі невеликі фермерські господарства на площах до 1 га.

Створити високорентабельне лавандове підприємство в Україні нескладно. Для реалізації проекту вирощування лаванди на площі 1 га будуть потрібні інвестиції в розмірі $73 тис. Витрати окупляться приблизно через півтора року після початку продажів вирощеної лавандової сировини.

Лаванда — це багаторічна рослина. Плантація починає давати максимальний дохід на третій рік після посадки і продовжить це робити протягом 20 років за умови періодичного проведення омолоджуючих процедур.

Читати за темою: Ринок експорту лікарських трав може зрости до $30 млн — прогноз

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою