Новий фунгіцид захистить виноград від 50% втрати врожаю

8 липня 2019 106 0
Новий фунгіцид захистить виноград від 50% втрати врожаю
UKRAVIT

Через дощі, які цього року пройшли майже по всій Україні, виноград та плодові культури страждають від розвиток численних хвороб. Особливо насадження потерпають від оїдіуму та гнилей, які при недостатньому контролі можуть спричинити втрати врожаю до 50%. Про це повідомляють фахівці «UKRAVIT».

Щоб захистити сади та виноградники і отримати заплановану врожайність цього сезону, спеціалісти «UKRAVIT» радять використовувати новий контактний фунгіцид компанії — Інферно (сірка, 800 г/кг).

«За результатами випробувань, Інферно забезпечує найдовший період захисної дії з-поміж усіх контактних фунгіцидів, наявних на українському ринку, до 10 днів, — завдяки низькій розчинності у воді. Він утворює на поверхні листків захисну плівку й не дозволяє спорам грибів проникнути всередину тканин, блокуючи клітинне дихання та рух електронів всередині грибів. Крім того, препарат запобігає накопиченню у клітинах патогенів поживних речовин та енергії, необхідних для їх росту і розвитку», — повідомили у прес-службі компанії.

За максимальної дози застосування Інферно проявляє додаткову дію — пригнічує процеси життєдіяльності та розвитку кліщів. А завдяки активній газовій фазі він здатен проникати навіть у важкодоступні місця, до яких при обприскуванні препарат дістатися не може, і знищувати шкідників.

Також Інферно можна комбінувати із акарицидами, які діють на яйця кліща, що дозволяє контролювати всі стадії його розвитку.

Перевагою є й зручна препаративна форма, що не утворює пилу та надмірної піни. Крім того, на відміну від інших мідьвмісних препаратів, Інферно не викликає утворення «сітки» на плодах при обробці із фази грецького горіха.

Виконано за допомогою Disqus