UKRAVIT представила протруйник для захисту озимих зернових

22 липня 2019 70 0
UKRAVIT представила протруйник для захисту озимих зернових
pixabay.com

Напередодні посіву озимих зернових особливу увагу слід приділити обранню протруйників — це допоможе уникнути багатьох потенційних загроз і забезпечити посівам усі необхідні умови для повноцінного росту і розвитку. Про це повідомила прес-служба «UKRAVIT».

«Шкодочинність грибкових захворювань та ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників на ранніх етапах росту озимих зернових надзвичайно висока: за недостатнього контролю вони можуть спричинити пошкодження чи навіть втрату значної частки майбутнього врожаю. Тож якщо не вжити превентивних заходів, посіви увійдуть в перезимівлю ослабленими, погано зимуватимуть і, відповідно, повноцінно їх генетичний потенціал не буде реалізований», — розповів керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець.

Також він порадив для максимально ефекту протруювати посівний матеріал як фунгіцидними, так і інсектицидними препаратами. Це забезпечить культурам комплексний захист від широкого спектра шкідливих організмів.

Щоб забезпечити посівам умови для закладання гарної врожайності й гарантовано захистити їх від хвороб і шкідників, Олександр Мигловець рекомендує застосовувати бакову суміш протруйників Рестлер Тріо (прохлораз, 60 г/л + флудиоксоніл, 15 г/л + ципроконазол, 6,0 г/л) і Матадор (імідаклоприд, 200 г/л).

«Протруювання препаратом Рестлер Тріо підвищує енергію проростання насіння і фізіологічну стимуляцію й на тривалий період захищає кореневу систему та сходи від збудників численних грибкових захворювань. А завдяки поєднанню трьох діючих речовин із різних хімічних класів протруйник контролює вторинне інфікування рослин і не викликає у патогенів резистентності, він є економічно вигідним рішенням у вирощуванні озимих зернових», — додав експерт.

За його словами, інсектицидний протруйник Матадор ефективно контролює широкий спектр шкідників зернових колосових культур і забезпечує тривалий період захисної дії. З його використаннмя контролюються шкідники, які є переносниками небезпечних вірусних хвороб (ВЖКЯ); при цьому він не впливає на посівні якості насіння, а також сумісний з фунгіцидними та рістстимулюючими препаратами.

Виконано за допомогою Disqus