Реклама

Майже 50% українців купують мед через маркет-плейси

10 липня 2019 868 0
Майже 50% українців купують мед через маркет-плейси
pixabay.com

Споживачі меду все частіше купують його через інтернет. Майже половина з них купують мед через маркет-плейси. Головними критеріями вибору у споживачів залишається ціна меду. Повідомляє Kurkul.com спільно з ТМ «Знатний мед».

Задля з’ясування ситуації на ринку Інтернет-торгівлі медом та іншими продуктами бджільництва, в квітні-червні 2019 р. ТМ «Знатний Мед» було проведено телефонне опитування споживачів меду.

За підсумками опитування, основними інтернет-майданчиками, де споживачі шукають і купують мед, є:

  • маркет-плейси — 44%;
  • інтернет-магазини і сайти виробників — 26%;
  • спеціалізовані Інтернет-магазини (продуктів харчування, еко-продуктів і т.п. ) — 19%;
  • контекстна реклама в Google — 11%.

Серед найбільш важливих критеріїв вибору продавця меду респондентами були названі такі:

  • ціна — 37%;
  • продукція безпосередньо від виробника — 25%;
  • широкий асортимент — 22%;
  • зручна доставка — 16%.

Як показали результати опитування, вартість залишається головним критерієм вибору, але при цьому для споживачів важливі й інші фактори — отримати продукцію безпосередньо у виробника, мати вибір (асортимент) і зручність при покупці (доставка).

«Бажання придбати продукцію у виробника споживачі пояснюють такими перевагами як якість і натуральність меду і оптимальні ціни, тобто, «без накруток», — зазначив представник ТМ «Знатний Мед» Валерій Курейко.

Що стосується частоти придбання меду в Інтернет, то більшість опитаних купують мед від 3 до 10 разів на рік (61%). Рідше (до 3 разів на рік) мед купують 29% опитаних, і частіше — більше 10 разів на рік мед купують 10% опитаних.

Найбільш популярною тарою при купівлі меду в Інтернет є відерце з харчового пластику об'ємом 1 л.

В порівнянні з минулим роком, кількість споживачів меду, які купують його в інтернеті зросла на 6%), в той час як придбання меду на ринках та в роздрібних мережах починає зменшуватися.

Виконано за допомогою Disqus