Голова ОТГ вимагав від фермера хабар у чверть мільйона гривень

15 липня 2019 256 0
Голова ОТГ вимагав від фермера хабар у чверть мільйона гривень

В Дніпропетровській області голова голова об’єднаної територіальної громади одержав від фермера хабар у розмірі 250 тис. грн. Неправомірну винагороду посадовець вимагав від власника фермерського господарства за неперешкоджання у зборі врожаю. Повідомляє 1kr.ua.

Гроші йому перераховували на підконтрольний благодійний фонд.

Слідством встановило, що в кінці червня 2019 р. керівник фермерського господарства звернувся до тергромад, щоб продовжити договір оренди земельної ділянки. Йому відмовили продовжувати договір.

Після відмови в.о. голови ОТГ розпорядився, щоб співробітники юридичного відділу підготували пакет документів, для звернення до суду та до правоохоронців, щоб вирішити спірні земельні питання.

Чиновник викликав до себе керівника фермерського господарства і сказав, що за 500 тис. грн хабара він не буде звертатися до суду і до правоохоронців і не стане втручатися в господарську діяльність фермерського господарства.

Щоб приховати корупційну діяльність чиновник зауважив, що гроші потрібно перерахувати на рахунок його благодійного фонду. Фермер перерахував на рахунок чиновника 250 тис. грн.
Голову ОТГ затримали правоохоронці. Слідчі порушили кримінальну справу, керуючись ч. 3 ст.368 ККУ (одержання неправомірної вигоди).

Читати за темою: На Дніпропетровщині викрили хабарників районного відділу Держгеокадастру

Виконано за допомогою Disqus