Реклама

В Україні йде набір в Школу аграрного диктатора

15 липня 2019 1134 0
В Україні йде набір в Школу аграрного диктатора
John Deere

Про «кровотечі» кадрів в українському агробізнесі не говорив тільки ледачий. Випускники аграрних вузів охочіше їдуть на полуницю в Польщу, ніж набиратися досвіду в «колгоспах». Якість знань молодих фахівців теж часто викликає нервовий тик у директора господарства. Якщо студент за 5 років навчання бачив сучасний John Deere тільки на фото, то довірити йому техніку вартістю від €200 тис. — краще відразу кинутися під колеса. 

Ось чому на агропідприємствах змушені витрачати час і гроші на перенавчання кадрів «під себе», відправляти їх на виробничу практику за кордон або за великі гроші і з туманними перспективами професіоналів з ринку.

Аграрії бідкаються, влада розводить руками, а бізнес вирішив зробити хід конем — відкрити свою Школу аграрного диктатора (ШАД) з блекджеком і гарантіями.

Що воно таке?

Дворічний спецкурс для агротехнологів і агроменеджерів 80 lvl за принципом Американської трудової колонії (скорочено АТК).

До чого тут диктатори?

Ініціатори проекту вже близько 20 років займаються аграрним виробництвом в Україні та здобули репутацію новаторів і однієї з найефективніших компаній вітчизняного АПК. Досягти такого рівня вдалося за рахунок жорсткого дотримання диктатури технологій.

Що отримають студенти?

Незалежно від початкового рівня знань і практичних навичок всі студенти із зелених новобранців перетворяться в елітний агроспецназ:

  • зможуть управляти сучасною сільгосптехнікою від сівалки до комбайна, літати на дронах, плавати по затоплених полях на Нивах тощо;
  • навчаться розбиратися в тонкощах Farming Management System і складних навігаційних системах;
  • будуть чітко знати, скільки і яких саме добрив/насіння/ЗЗР їм потрібно вносити на конкретне поле;
  • дізнаються, як правильно планувати сівозміну і урожай за принципом вигідно купити і вигідно продати, щоб менше дати і побільше взяти;
  • протягом навчання кожен студент отримує стипендію в еквіваленті $500 і зарплату в залежності від обсягу виконаних робіт.

Хто проходить?

Сміливі і навіть трохи божевільні люди від 21 до 35 років, які готові в прямому і переносному сенсі «пахати» 24/7, стійко витримувати шалений темп під суворим керівництвом аграрного тирана і за сумісництвом одного з кращих біотехнологів СНД.

Попереджаємо, що в групу обраних з 20 осіб потрапити вкрай складно. Співбесіда, тестування, ретельний відбір. До 1.09.2019 р. визначать лише гідних.

Запис на співбесіди та тестування поштою – grain.power.school@gmail.com, довідки за телефоном +38067-214-70-95, координатор Наталя Мельник.

Виконано за допомогою Disqus