Молочна продукція подорожчає на 10%

26 жовтня 2015 46 0
Молочна продукція подорожчає на 10%
Аr.volyn.uaМолочна продукція подорожчає на 10%

Молочна продукція до кінця року не повинна подорожчати більше, ніж на 10%. Так вважає директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, пише «Голос.ua».

«У період з вересня по грудень я не розраховую, що молочна продукція подорожчає більше, ніж на 10%. В іншому випадку це буде ненормальне підвищення. Тут уже причини або у роздрібній торгівлі, або у виробниках, в яких все так погано, що вони змушені підвищувати націнку», — зазначає він.

Експерт підкреслив, що на сьогодні селяни стали завищувати ціни на молочну продукцію через значне скорочення ринку збуту.

«Молочна галузь летить у прірву. Менше вітчизняного молока виробляють і менше закуповують. Якщо у вас є завод, то витрати на зарплату співробітникам у вас складають, наприклад, $10 тис. незалежно від того, 100 т молока ви виробили або 30 т. Витрати у вас завжди одні й ті ж. Крім того, нашу молочну продукцію крім Росії ніде не купували, бо вона не відповідає вимогам. Але на сьогодні інтерес до української молочної продукції є у Китаї та Ірані», — резюмує Олексій Дорошенко.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою