Реклама

В Україні подешевшали морква та буряк

22 липня 2019 66 0
В Україні подешевшали морква та буряк
pixabay.com

Основною причиною зниження цін на коренеплоди є сезонне збільшення пропозиції на ринку України. На поточному тижні на ринку коренеплодів в Україні спостерігалося зниження цін. Повідомляє EastFruit

За висновками експертів, основною причиною зниження цін на коренеплоди є сезонне збільшення пропозиції на ринку. Також тиск на ціни надавав досить низький попит на продукцію. У сформованих умовах продавці в надії на активізацію темпів збуту змушені були знизити відпускні ціни.

Так, на кінець минулого тижня український столовий буряк виробники продавали за ціною 3-6 грн/кг ($0,12-0,23/кг), що в середньому на 19% дешевше, ніж минулого тижня.

Тим часом, ціна на моркву за тиждень впала в середньому на 20%, і на кінець минолого тижня вона коштувала 6-8 грн/кг ($0,23-0,31/кг).

Варто відзначити, що в середині липня роком раніше буряк в Україні відвантажували в середньому на 20% дешевше, ніж сьогодні, а ціна на моркву в Україні на даний момент в середньому на 47% нижче, ніж в аналогічний період минулого року.

Читати за темою: На Вінниччині вирощують органічну моркву з врожайністю 80-100 т/га

Виконано за допомогою Disqus

Реклама