На Київщині виготовляли контрафактні ЗЗР

22 липня 2019 1807 0
На Київщині виготовляли контрафактні ЗЗР
Національна поліція

Слідчі поліції Київської області викрили групу злочинців, які здійснювали незаконне виготовлення контрафактних ЗЗР. Про це повідомляє ВК ГУНП у Київській області.

З метою подальшого збуту затримані займалися виробництвом пестицидів та агрохімікатів в особливо великих розмірах. Зловмисники не мали матеріально-технічної бази, необхідної для виробництва небезпечних речовин, та виготовляли їх шляхом змішування хімічних елементів кустарним способом.

Надалі, на незаконно виготовлені пестициди та агрохімікати вони наносили етикетки відомих іноземних та українських виробників. Продукцію реалізовували через мережу Інтернет під виглядом оригінальної.

Злочинна діяльність затриманих тривала з осені минулого року.

В ході проведення санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили поліпропіленові пляшки та кришки, етикетки та голограми з маркування відомих іноземних та українських виробників пестицидів та агрохімікатів, обладнання для незаконного виготовлення пестицидів та агрохімікатів, а також вже готову до збуту продукцію.

Наразі проводиться досудове розслідування. Готуються клопотання про призначення судових експертиз по вилучених речах та документах.

Читати за темою: До державної реєстрації допустили низку нових ЗЗР

Виконано за допомогою Disqus