Під час АгроПлатформи фермерам представили нові гібриди ріпаку

23 липня 2019 51 0
Під час АгроПлатформи фермерам представили нові гібриди ріпаку
Latifundist.com

Провідний виробник насіння компанія «Лімагрейн Україна» провела першу в цьому році «АгроПлатформу» — захід для відкритого польового діалогу з аграріями. Цього року АгроПлатформа проходила під девізом «Діалог культур». Разом з компанією «Лімагрейн Україна» в діалозі брала участь міжнародна компанія-постачальник засобів захисту рослин FMC Agricultural Solutions.

Перша «АгроПлатформа» цього року пройшла 21 червня на базі підприємства «Агро-Рось» в Черкаській області. Демонстраційна ділянка компанії «Агро-Рось» займає близько 10 га, на ній було посіяно по одному-два га: соняшнику, кукурудзи, ріпаку, пшениці, ячменю, сої та гороху.

У 2019 р бренд LG Seeds вивів на український ринок 4 нові гібриди ріпаку: Архітект, Анністон, Аліканте, Конрад КЛ. Про це повідомляється в матеріалі на Latifundist.com.

Зокрема, Архітект займає понад 300 тис. га посівних площ в Європі. Це найпотужніший гібрид в Європі по стійкості до TuYV. Гібрид демонструє високі показники врожайності та адаптивності в будь-яких умовах вирощування і є одним з кращих по зимостійкості.

Гібрид Анністон об'єднує стійкість до TuYV (вірусу жовтяниці турнепсу) і фомозу RLM7. Цей гібрид високопродуктівен навіть при пізніх термінах посіву.

Аліканте — високопродуктивний гібрид, толерантний до посушливих умов. У Німеччині цей гібрид відмінно себе показав у місцях з нерівним рельєфом, немає проблем з нерівномірним дозріванням.

Про основні тенденції на світовому ринку ріпаку розповів продакт-менеджер по ріпаку та зернових Артем Юр'єв.

«В країні є умови для вирощування цієї культури. За 10-15 років компанії відпрацьовують технологію вирощування ріпаку, і сьогодні вже нікого не здивуєш врожайність 3-5 т/га. У 2018/2019 МР Україна засіяла ріпаком рекордну площу — 1,3 млн га (в 2017/2018 МР 1 млн га), і в більшості регіонів погодні умови сприяють отриманню гідних показників врожайності. Посіви знаходяться в нормальному стані», — повідомив Артем Юр'єв.

При цьому в Європі площі під ріпаком скоротилися з 6,6 млн га в 2017/2018 до 5,8 млн га в 2018/2019. Крім того, в Канаді, де ріпак посіяний цього року на 9,3 млн га, спостерігається посуха. Таким чином, за даними експерта, згадані умови будуть впливати на вартість ріпаку в цьому році.

Виконано за допомогою Disqus