Переробники готові купувати амарант по 30 000 грн/т

7 серпня 2019 992 0
Переробники готові купувати амарант по 30 000 грн/т
facebook.com/olexandr.duda.amaranthПереробники готові купувати амарант по 30 000 грн/т

Привабливість амарантового бізнесу зростає щодня. Все більше господарств вирощують та переробляють цю культуру. Так, Торгово-промислова група «Амарант» (м. Дніпро) планує цього року закупити 2 тис. т товарного насіння амаранту. За нього готові платити 25 тис. грн/т. За органічну продукцію — 30 тис. грн/т. Про це повідомив голова ГО «Асоціація виробників амаранту та амарантової продукції» та керівник Торгово-промислової групи «Амарант» Олександр Дуда на своїй сторінці у Facebook.

Читати за темою: Вирощування амаранту 

При цьому, витрати на очистку та сушіння насіння «Амарант» візьме на себе.

«Наша мета — забезпечити вітчизняні переробні підприємства товарним насінням амаранту найвищої якості, розширювати експортні канали реалізації, втілити в життя проект «Дніпропетровщина — амарантова столиця», тобто створити на базі компанії «УкрБіоЛенд» привабливі інвестиційні умови для глибокої переробки органічного насіння амаранту, ліквідувати логістичні витрати, забезпечити мінімальну собівартість продукції та контроль її якості протягом всього циклу переробки до фасування та відправки на експорт», — повідомив Олександр Дуда.

Минулого року Торгово-промислова група «Амарант» виробила амарантову крупу, пластівці, попамарант та олію високої якості.

Тим часом, НПК «Амарант» розвиває свою діяльність на базі фармацевтичної  фабрики у Миколаєві і має широкий асортимент продукції: олія із зародків амаранту, шліфована амарантова крупа, борошно, пластівці, макуха, косметичні крем-гелі та гідрофільна олія, лікувальні мазі, спреї, гелі. Мають понад 30 власних дієвих розробок на основі олії із зародків амаранту та інших рослинних олій та екстрактів в сфері косметології та фармацевтики.

ФОП «Домашенко Дмитро Іванович» із Кривого Рогу є розробником ряду препаратів для тваринництва на основі амарантової олії, виробляє корми, амарантову макуху, амарантовий шрот.

У компанії «Нейтів Оіл» поблизу Одеси на власному обладнанні  виробляють ліпофільні комплекси (жири та жиророзчинні компоненти) із рослинної сировини, в т.ч. амаранту, які застосовують у косметології та фармацевтиці.

Компанія «Хелсі Дженерейшн» (м. Дніпро) виробляють макарони з додаванням амарантового борошна, амарантову олія, шліфовану амарантова крупа та готові сніданки із попа маранту, які представлені у супермаркетах країни.

Виконано за допомогою Disqus