На Миколаївщині вирощують незвичні чорні абрикоси

8 серпня 2019 656 0
На Миколаївщині вирощують незвичні чорні абрикоси
UHBDP

На Миколаївщині в селі Мічуріне в саду ТОВ «ПІДГУР’ЇВСЬКЕ» ростуть незвичні чорні абрикоси. Про це повідомив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва на своїй сторінці у Facebook.

«Солодкі, соковиті, з оранжевою м’якоттю та чорні, з синюватим відливом зовні. Цей гібрид вивели шляхом схрещування абрикоса й аличі. Незвичайні абрикоси відрізняються пізнім весняним цвітінням, тому захищені від можливих заморозків», — йдеться у повідомленні.

На 55 га в господарстві вирощують не лише абрикоси, а й яблука, персики, сливи, черешню та вишню. Понад 100 різних сортів.

«В плодовому розпліднику підприємства можна знайти практично все! Саджанці вирощені на базі селекційного безвірусного садивного матеріалу з Німеччини та Бельгії. Сортопідщепні комбінації. Наприклад, персик щеплений на мигдалі», — повідомили фахівці UHBDP.

Процес підготовки посадкового матеріалу займає три роки: рік зростає в маточнику, два роки в розпліднику. Виходить відмінний матеріал для закладки молодого саду з добре розвиненою кореневою системою, без пошкодження штамба та гілок.

Нагадаємо, в ТОВ «Підгур’ївське» вирощують скороплідні, високоврожайні сорти, сорти для інтенсивних садів, які отримують 50-60 т яблук з га щорічно, без періодичності та 25-35 т слив з га при нещільній посадці.

 

Виконано за допомогою Disqus