В агросектор Вінниччини інвестували майже півмільярда

9 серпня 2019 74 0
В агросектор Вінниччини інвестували майже півмільярда

Цьогоріч в агропромисловому секторі Вінниччини завершено реалізацію 18 інвестпроектів вартістю 477,6 млн грн. Повідомляє myvin.com.ua.

Наразі в області продовжується реалізація 84 інвестиційних проектів на суму 6,4 млрд грн.

Зокрема в галузі тваринництва проводиться будівництво та реконструкція 13 молочно-товарних ферм, 7 тваринницьких приміщень для відгодівлі ВРХ, здійснюється будівництво та реконструкція 7 свинокомплексів та ведеться реконструкція ферми для вирощування овець.

Незвичним напрямком с/г області є вирощування равликів. Саме з цією метою реалізується проект із реконструкції виробничого приміщення та будівництва теплиці відкритого типу. Там в подальшому вирощуватимуть стада равликів з маточним поголів’ям.

Читати за темою: АгроЕкспедиція Соняшник 2019

В галузі рослинництва реалізується 7 проектів, з них посадка садів, вирощування ягідних та кісточкових культур на площі 465,8 га.

З метою розширення інфраструктури зберігання планується реалізувати 8 проектів по будівництву та реконструкції сучасних зерноскладів, 7 проектів по будівництву та реконструкції плодосховищ та 10 проектів з будівництва та реконструкції зерносушарок та паливно-заправного пункту.

Також 12 проектів реалізується в галузі харчової та переробної промисловості області загальною вартістю 922 млн. грн.

Загалом з початку 2019 року на реалізацію інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі області спрямовано 1,45 млрд. грн.

Виконано за допомогою Disqus