В Україні презентують серію нових тракторів Fendt

9 серпня 2019 101 0
В Україні презентують серію нових тракторів Fendt
В Україні презентують серію нових тракторів Fendt

АБА «АСТРА» проведе у Київській області презентацію серії потужних тракторів Fendt 900 Vario. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу АБА «АСТРА».

Нагадаємо, на полях Тернопільщини продемонстрували комбайн Fendt IDEAL 9T

Нова лінійка Fendt 900 Vario охоплює 5 потужних, але компактних тракторів. Всі моделі нової 900-ї серії комплектуються новими двигунами MAN, розробленими відповідно до концепції низьких обертів FENDT ID. За словами керівника напрямку AGCO у компанії АБА «АСТРА» Леоніда Кулика, ці двигуни мають неперевершене низьке споживання дизельного пального в порівнянні з іншими аналогами тракторів.

Нова безступінчаста трансмісія VarioDrive з інтелектуальним управлінням забезпечує ефективну передачу потужності при широкому діапазоні швидкостей від 0,02 до 60 км/год. Високопродуктивна гідравлічна система з подачею до 430 л/хв (в попередній серії було максимум 205 л/хв).

Трактори лінійки Fendt 900 Vario оснащені комфортабельною кабіною з пневматичною підвіскою, автоматичним клімат контролем, центром управління VarioTronic з інтегрованою системою автоводіння VarioGuide та системою телеметрії Fendt Connect.

В Україні вже почався продаж тракторів лінійки Fendt 900 Vario. Постачання можливе з вересня 2019 р.

Побачити нову сільгосптехніку можна буде 14 серпня на Дні агротехнологій УКАБ, який буде проводитися у с. Велика Олександрівка на Київщині.

Виконано за допомогою Disqus