Реклама

Студенти на Київщині створили кооператив з виготовлення сиру

24 серпня 2019 497 0
Студенти на Київщині створили кооператив з виготовлення сиру
Студенти на Київщині створили кооператив з виготовлення сиру

 У смт Немішаєве (Київська область) в агротехнічному коледжі створили перший в Україні студентський виробничий кооператив. Молоді аграрії тут освоюють не тільки ази сироваріння, але й вчаться заробляти кошти. Новиною поділився сайт UATV.

Кооператив зареєстрований у травні 2019 р. Тут майбутні фермери не тільки осягають ази сироваріння, а й вчаться заробляти перші гроші. Досвід кооперативу в навчальному закладі запозичили у німецької школи Дойла, де добре працює дуальна форма навчання: навчання й виробництво об’єднані.

Зараз студенти виготовляють 4  видів сиру: з шафраном, паприкою, італійськими травами, «Любительский» сир. У сири не додаються консерванти чи інші подібні речовини, тільки натуральні інгредієнти. Це забезпечує високу якість товару. У кооперативі студенти відслідковують весь шлях виробництва сиру: від отримання молока на фермі до реалізації виробленої продукції.

Завідувач навчально-виробничою лабораторією тваринництва агротехнічного коледжу Віктор Петричук наголошує, що молодому спеціалісту після завершення навчання та отримання диплому потрібні реальні практичні знання.

«Якщо випускник не спробував власним руками роботу на різних ділянках виробничого процесу на фермі, не розуміє практичних нюансів, то як він потім може керувати?» — акцентує Віктор Петричук.

Виконано за допомогою Disqus