Реклама

Фермерам порадили гербіциди для контролю падалиці в посівах ріпаку

27 серпня 2019 41 0
Фермерам порадили гербіциди для контролю падалиці в посівах ріпаку

Для вирішення проблеми злакових бур’янів і падалиці зернових у посівах озимого ріпаку фахівці компанії UKRAVIT радять сільгоспвиробникам приділити особливу увагу післясходовому гербіцидному контролю.

Ефективний контроль злакових бур’янів і падалиці зернових сприяє тому, що всі ресурси вашого господарства, у тому числі й добрива, працюватимуть на користь молодих сходів, а не бур’янів.

«Ріпак озимий, особливо на початкових етапах розвитку, сильно потерпає від злакових бур'янів і падалиці зернових культур. Для вирішення цієї проблеми необхідно обирати селективні гербіциди, які ефективно боряться з проблемою забур’яненості і при цьому є безпечними для культурних рослин. Цим характеристикам цілком відповідає післясходовий гербіцид системної дії Квін Стар Макс, КЕ (хізалофоп-п-етил, 125 г/л)», — радять в UKRAVIT.

За словами фахівців, препарат контролює широкий спектр однорічних і багаторічних злакових бур’янів, зокрема й падалицю зернових, у посівах ріпаку, а також гороху, соняшника, сої, картоплі, овочевих і цибулі (окрім цибулі «на перо»). При цьому він є толерантним до культурних рослин і не впливає на наступні культури у сівозміні.

Препарат можна застосовувати в широкому діапазоні фаз росту сільськогосподарських культур.

«Та щоб забезпечити максимальну ефективність дії, обробку необхідно проводити в період початку інтенсивного росту бур’янів: для однорічних видів — у фазі 2-4 листків, для багаторічних — при висоті до 10-15 см. Оскільки важливо, щоб на них було достатньо листя для швидкого поглинання діючої речовини. Таким чином, ви забезпечите своїм посівам достатньо ресурсів для повноцінного росту й розвитку і захистите майбутній врожай», — відзначають фахівці.

Виконано за допомогою Disqus