Реклама

Олексій Гончарук повідомив про плани боротьби з тіньовим ринком пального

30 серпня 2019 451 0
Олексій Гончарук повідомив про плани боротьби з тіньовим ринком пального

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що новий уряд має намір узятися за впорядкування сплат акцизів для збільшення бюджету на будівництво доріг. Про це повідомляє Traktorist.ua.

«У нас на наступний рік готується стратегія стосовно доріг. Ми очікуємо, що кожен рік ми значно збільшуватимемо фінансування на будівництво доріг. Додаткові кошти ми плануємо отримати завдяки наведенню порядку зі сплатою акцизів — потрібно прибрати «тінь» із ринку паливно-мастильних матеріалів. У нас дуже багато заправок, з яких бюджет нічого не отримує. Ці гроші будуть у Дорожньому фонді», — пояснив Олексій Гончарук.

Прем'єр-міністр України наголосив, що хотів би вдвічі збільшити запланований минулим урядом обсяг фінансування дорожніх робіт на 2020 р.

Крім того, на думку Олексія Гончарука, Україна вибирає дуже мало коштів, які можуть їй запропонувати міжнародні фінансові організації.

«Нам потрібно навчитися ефективніше працювати з нашими міжнародними фінансовими організаціями, тому що ми, за різними оцінками, вибираємо дуже незначну кількість коштів, які ми могли б вибирати. У нас є дешевий ресурс, просто потрібно навчитися з ним працювати», — підсумував Олексій Гончарук.

Нагадаємо, міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України призначений Тимофій Милованов

Виконано за допомогою Disqus

Реклама