Ліцензування зберігання пального для фермерів скасують — Сольський

29 вересня 2019 747 0
Ліцензування зберігання пального для фермерів скасують — Сольський
kurkul.comЛіцензування зберігання пального для фермерів скасують — Сольський

Обов’язкове ліцензування зберігання пального на складах для аграріїв замінять декларуванням за заявковим принципом. З такою ініціативою виступив голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, народний депутат Микола Сольський на засіданні  робочої групи бюджетного та аграрного комітетів з представниками агроасоціацій, Мінфіном та ДФСУ, повідомляє АgroРolit.com.

За словами Сольського, найближчим часом у парламенті з’явиться законопроект, яким вноситимуться зміни до закону №2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Саме цим законом з 1 липня мало запровадитися ліцензування для аграріїв нпального на їхніх складах. Однак 97% фермерів не змогли вчасно оформити ліцензії на пальне, оскільки не мали повного комплекту документів. У червні відклали накладення штрафів за відсутність ліцензії в аграріїв до 31 грудня 2019 року і .

«Обговорили питання ліцензування пального для аграріїв під час робочої групи і прийшли до висновку, що слід відмінити ліцензування складів пального для аграріїв на четвертій групі. Ми домовилися внести правки до закону про заміну ліцензії на декларацію за заявковим принципом. З понеділка комітет розпочне роботу з підготовки таких законодавчих змін», — говорить він.

За словами учасників робочої зустрічі, підстава відміни ліцензування для малого агробізнесу – вартість такої ліцензії для них непосильна і в окремих випадках може дорівнювати вартості оренди землі за рік.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 10°

Вітер

2.4м/с

Опади

1мм

Вологість

72%