Syngenta завершила придбання Cropio

2 вересня 2019 1159 0
Syngenta завершила придбання Cropio
ua.newsSyngenta завершила придбання Cropio

Один із лідерів у галузі виробництва засобів захисту рослин та насінництва Syngenta 2 вересня 2019 р. завершила придбання активів агротехнологічної компанії The Cropio Group. Про це повідомила прес-служба Syngenta.

«Придбання знаменує поворотний момент в цифровий стратегії Syngenta для сільського господарства. Cropio — провідний гравець на східноєвропейському ринку цифрових технологій для аграрного сектору, що дає можливість Syngenta стати центром агротехнологічних інновацій в Європі, які допоможуть підвищити стійкість, продуктивність, ефективність і прибутковість аграріїв. Ми очікуємо від угоди значних можливостей для співпраці між іншими цифровими активами Syngenta», — директор з інформаційних технологій Syngenta заявив Грег Мейерс.

В результаті угоди Cropio залишиться автономною компанією у власності Syngenta і надасть клієнтам ще більше інструментів і сервісів для підвищення продуктивності виробництва і зростання бізнесу. Syngenta, завдяки покупці Cropio, стане єдиною сільськогосподарською компанією, що має доступ до провідних платформ управління агровиробництвом на чотирьох ключових ринках: у США— з Land.db, в Бразилії — з Strider, в Китаї — з Modern Agricultural Platform і в Східній Європі — з Cropio. В результаті понад 40 млн га сільськогосподарських земель по всьому світу фермери будуть обробляти за допомогою цифрових інструментів Syngenta. До кінця 2020 р. цей показник компанія планує збільшити в два рази.

«Команда Cropio виконала дійсно вражаючу роботу зі створення портфеля продуктів, який несе величезну цінність для агровиробників. Вони сфокусувалися на широті виробничих процесів, забезпечуючи при цьому обмін даними між обладнанням, яке використовується в ході польових робіт, і різноманітними цифровими інструментами. Платформа Cropio допомагає фермеру контролювати всі свої поля і агророботи, щоб максимально поліпшити процес прийняття рішень», — каже керівник підрозділу Syngenta Global Digital Agriculture Ден Бурдетт.

Довідково: Cropio — платформа, комплексне програмне рішення, яке інтегрується з безліччю сервісів різних виробників, і надає послуги дистанційного контролю сільськогосподарських угідь, планування сільськогосподарських операцій та моніторингу техніки. Cropio Group працює в більш ніж 50 країнах, з фокусом на аграрний сектор Східної Європи. За допомогою функціоналу платформи аграрії у всьому світі обробляють близько 10 млн га сільськогосподарських земель.

Виконано за допомогою Disqus