Реклама

Бізон-Тех провів демо-показ сільгосптехніки у Дніпропетровській області

16 вересня 2019 62 0
Бізон-Тех провів демо-показ сільгосптехніки у Дніпропетровській області
Бізон-Тех Бізон-Тех провів демо-показ сільгосптехніки у Дніпропетровській області

Під час Дня Поля 12 вересня на демо-локації господарства «Рассвет» у Дніпропетровській області компанія «Бізон-Тех» продемонструвала трактори Massey Ferguson та причіпне обладнання Amazone. Про це повідомила керівник відділу продажів «Бізон-Тех» Наталія Жильнікова, передає Traktorist.ua

На заході була проведена демонстрація роботи телескопічного навантажувача Massey Ferguson TH 7038, тракторів Massey Ferguson 6713, Massey Ferguson 8737 і Massey Ferguson 7722S, який є новинкою в лінійці дистриб’ютора. Також були представлені розподільник добрив Amazone ZA-M 1001 Special, дискова борона Amazone Catros 8003-2TX, плуг Amazone Cayros 4+1.

«День поля був проведений спільно з компанією «Сингента» і пройшов дуже динамічно. Демо-покази техніки були проведені по соняшнику. Робота дискової борони Amazone Catros 8003-2TX була продемонстрована відразу після проходу комбайна. Аграріям дуже сподобалися результати навіть після першого проходу по стерні соняшника», — підкреслила Наталія Жильнікова.

Відвідувачі заходу цікавилися не тільки технічними характеристиками сільгосптехніки, але із яким навісним обладнанням можна агрегатувати представлені трактори та які витрати пального вони мають.

За словами Наталії Жильнікової, новий трактор Massey Ferguson 7722S є одним із кращих у своєму класі щодо економії пального. У порівнянні з попередніми моделями ця модель отримала оновлення в комплектації кабіни, трансмісії і двигуна.

Також керівник відділу продажів «Бізон-Тех» зазначила, що наразі в Україні є попит на плуги та дискове обладнання.

«Після збирання соняшнику та кукурудзи завжди працюють плуги чи дискові борони. Тому наразі ця техніка цікава українським аграріям. Ми можемо запропонувати обладнання з різною шириною захвату для агрегатування з тракторами від 100 к.с. до 400 к.с. Вся техніка є в наявності і готова до відвантаження. Для спрощення процесу покупки, ми можемо запропонувати нашим клієнтам кілька варіантів фінансування. Техніка Amazone зарекомендувала себе на українському ринку! Фермери добре знають обладнання Amazone як високотехнологічне і якісні, з тривалим періодом експлуатації», — пояснила Наталія Жильнікова.

Виконано за допомогою Disqus