Суд відмовив Фірташу у скасуванні податкової вимоги

18 вересня 2019 707 0

Харківський окружний адміністративний суд 10 вересня відмовив задовольнити позов підприємства «Рівнеазот», яке входить до групи компаній Ostchem Дмитра Фірташа, про скасування податкової вимоги ДФС на суму 78,6 млн грн. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на Finbalance.

Нагадаємо, АМКУ вирішив примусово поділити групу Ostchem Фірташа

«Згідно з судовими матеріалами, у 2017 р. за результатами податкової перевірки з питань нарахування та сплати «Рівнеазотом» податків — при здійсненні контрольованих операцій з імпорту природного газу з Ostchem Holding Limited (Кіпр) і експорту міндобрив на користь NF Trading AG (Швейцарія) були винесені податкові повідомлення-рішення», — йдеться у повідомленні.

Як уточнюється, згідно з податковими повідомлень-рішень позивачеві збільшено суму грошового зобов'язання (податок на прибуток приватних підприємств) на 56,4 млн грн і 1,62 млрд грн.

Нагадаємо, що ДФС розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб «Рівнеазот», яке входить в структуру Ostchem Дмитра Фірташа, в умисному ухиленні від сплати податків на суму 56,4 млн грн.

Виконано за допомогою Disqus