Фірташ оскаржуватиме в суді рішення про примусовий розподіл Ostchem

6 вересня 2019 518 0
Фірташ оскаржуватиме в суді рішення про примусовий розподіл Ostchem
investory.news

Group DF олігарха Дмитра Фірташа буде оскаржувати «у судах всіх рівнів» рішення АМКУ примусово розділити группу компаній Ostchem і накласти штраф на «НФ Трейдінг» у розмірі 107 млн грн. Повідомляє Latifundist.com.

«Дане рішення є тенденційним, ухвалене на підставі аргументів сумнівної якості з грубим порушенням законодавства», — заявили у групі.

Також у Group DF заявили про лобіювання інтересів із боку конкурентів української хімічної промисловості.

«Деякі оцінки і положення не витримують ніякої критики і свідчать про лобіювання інтересів з боку конкурентів української хімічної промисловості. Таким чином, своїм рішенням АМКУ фактично вирішив стратегічне завдання насамперед російських конкурентів по знищенню вітчизняного хімпрому», — зазначається у заяві.

Також підкреслюється, що це рішення ставить під загрозу існування української хімічної промисловості.

«Ми згодні з експертами, які вважають, що дане рішення АМКУ створює загрозу для економіки України в цілому, тому що створює небезпечний прецедент щодо примусового поділу для цілої низки галузей промисловості і українських компаній», — додали у Group DF.

Зазначається також, що група «не перший рік відбиває атаки конкурентів, які в тому числі, використовують лобістський ресурс всередині української влади».

«Ми вважаємо, що сьогоднішнє рішення — це одна з останніх спроб корупціонерів зі старої влади виконати замовлення і дати можливість конкурентам захопити український ринок», — заявили в групі.

Окрім того, у групі пообіцяли оскаржуватимуть рішення Антимонопольного комітету в суді.

«З огляду на те, що рішення АМКУ прийняте з грубими порушеннями закону, процедури, без доказів і аргументів, Group DF безумовно буде оскаржувати це рішення в судах усіх рівнів, і ми не сумніваємося в тому, що нам вдасться захистити інтереси українського виробника і зберегти вітчизняний хімпром», — йдеться у повідомлення.

Нагадаємо, що 5 вересня 2019 р. АМКУ ухвалив рішення примусово розділити групу компаній Ostchem Дмитра Фірташа у частині виробників азотних мінеральних добрив і накласти на «НФ Трейдінг Україна» штраф у розмірі 107 млн грн.

 

Виконано за допомогою Disqus