Документи на дотацію за утримання корів приймаються до 1 жовтня

25 вересня 2019 2361 0
Документи на дотацію за утримання корів приймаються до 1 жовтня
pixabay.com

До 1 жовтня 2019 р. (включно) Мінагрополітики продовжує прийом заявок та документів до них на отримання державної підтримки галузі тваринництва, зокрема, дотації за утримання корів. Документи, надіслані після 1 жовтня розглядатися не будуть. Про це Kurkul.com повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Звертаємо увагу, що Звіт про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) має бути наданий станом на 1 липня 2019 р. (січень-червень). Крім того, вчасно поданими вважаються заявка та документи, що надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу. Тому довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справленням яких покладено на контролюючі органи, повинна бути чинна на дату реєстрації документів у Мінагрополітики», — йдеться в повідомленні.

Також у відомстві зазначили, що довідка з банку про відкриття поточного рахунку має бути у форматі IBAN. До пакету документів необхідно додати інформацію про відсутність (у розумінні Податкового кодексу) пов’язаних осіб, а у разі їх наявності — перелічити.

Детальнішу інформацію щодо переліку документів та вимог Порядку можна отримати за посиланням

Читати за темою: У держбюджет на 2020 рік на підтримку агросектору заклали 78 млн грн

Виконано за допомогою Disqus