Подорожчання української кукурудзи не посилило торгівлю

136
0
Подорожчання української кукурудзи не посилило торгівлю
Kurkul.comПодорожчання української кукурудзи не посилило торгівлю

Зростання ф'ючерсних котирувань сприяло подорожчанню української кукурудзи, однак це не призвело до посилення торговельної активності на ринку. Оператори ринку намагаються прояснити нові робочі рівні цін. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на Refinitiv Agriculture.

Українські експортери відзначають стриманий рівень торгівельної активності з поставкою на споті.

«При досить обмеженому попиті продавців на жовтень-листопад досить багато», — коментують учасники ринку.

Згідно з повідомленням, особливого попиту на кукурудзу з Чорноморського регіону великими партіями немає. При цьому ціни попиту залишаються на колишньому рівні — $165-166 за т CIF Мармара.

Внутрішній ринок також залишається малоактивним. Трейдери вважають за краще торгувати соняшником, рапсом внаслідок низької ціни на кукурудзу.

У повідомленні також зазначається, що після публікації USDA квартального звіту по запасах ціна української кукурудзи на експортних базисах виросла на $3/т за день. При цьому зростання цін збіглося з фактором зниження курсу національної валюти, що знову утримує аграріїв від продажів.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus