Реклама

Кукурудза знову тягне на рекорд

8 жовтня 2019 318 0
Кукурудза знову тягне на рекорд

Аналітики компанія ProAgro Group різко підвищили свій прогноз виробництва зерна в країні. Так, за їхньою новою оцінкою, цей показник становитиме 76,5 млн т проти 70 млн т торік. Це на 2,9% вище їхнього вересневого прогнозу. Повідомляє AgroTimes.

Зазначимо, що основний внесок у зростання обсягів виробництва дала кукурудза, прогноз урожаю якої підвищено, порівняно з оцінкою минулого місяця, на 6,2%.

Як повідомила заступник директора ProAgro Group Марія Колесник, така різка зміна прогнозу виробництва кукурудзи пов’язана виключно з уточненням посівних площ під цією культурою.

Так, відповідно до офіційної інформації, наразі посіви кукурудзи займають 4,97 млн га, що на 289 тис. га вище за попередній показник. Також зазначена площа перевищує минулорічну на майже 400 тис. га.

«Попри більш високі показники поточної врожайності кукурудзи, які надходять з полів, аналітики ProAgro Group поки що залишили свій прогноз потенціалу виробництва цієї культури в сезоні 2019/20 МР без змін», — зазначила Марія Колесник.

Нагадаємо, зростання ф'ючерсних котирувань сприяло подорожчанню української кукурудзи, однак це не призвело до посилення торговельної активності на ринку. Оператори ринку намагаються прояснити нові робочі рівні цін.

Виконано за допомогою Disqus