Реклама

В Україні будуть розвивати галузь хмелярства

5 жовтня 2019 290 0
В Україні будуть розвивати галузь хмелярства
pixabay.com

Цього тижня відбулася нарада щодо імплементації українського законодавства в галузі хмелярства до вимог ЄС. Участь у заході взяли представники Мінагрополітики, Асоціації хмелярів України, Американської торговельної палати в Україні та пивоварних компаній.

Про це повідомляють в прес-службі Мінагрополітики.

Під час зустрічі було обговорено стан розробки законодавчих та нормативно-правових актів, які регулюють діяльність з виробництва хмелю та хмелепродуктів в Україні.

За результатами обговорення прийнято рішення розробити дорожню карту з напрацюванням Закону України «Про хміль та хмелепродукти» та нормативно-правового акту в галузі хмелярства, який має містити основні вимоги щодо правил сертифікації та маркування хмелю, приведення у відповідність із законодавством ЄС термінології щодо хмелю та продуктів, які містять хміль, процедури змішування хмелю в тому числі і різних сортів, закріплення вимог до інформації, яка повинна міститися на пакуванні продуктів, що містять хміль, тощо.

Розроблення відповідних документів створить правове поле в частині ведення хмелярства в Україні, виробництва хмелепродуктів, процедур сертифікації та маркування хмелепродукції, що у свою чергу сприятиме розвитку галузі хмелярства та експорту української продукції до ЄС.

Читати за темою: Усе починається із зернятка — як народжується насіння Semelita 

Виконано за допомогою Disqus