Реклама

Ціни на цибулю вже у кілька разів нижчі, ніж минулого року

7 жовтня 2019 70 0
Ціни на цибулю вже у кілька разів нижчі, ніж минулого року
pixabay.comЦіни на цибулю вже у кілька разів нижчі, ніж минулого року

Рік на рік не схожий… Більшість виробників цибулі так пояснюють ціни на свою продукцію, які можуть бути в рази менші чи більші із року в рік (коливання можуть сягати 1000% різниці). Про це повідмялє Kurkul.com спільно з FreshBot.

З точки зору звичайного трейдера в Нідерландах чи Німеччині, це нісенітниці… Та в неврожайний рік вони перекривають, заздалегідь купленим імпортом, всі внутрішні потреби. Українська цибуля була цікава їм минулого року, проте великих обсягів та довгострокових домовленостей досягти не вдалось. 

Більшість «виробників» у цибулевих регіонах вже констатують, що ціни в рази менші, ніж минулоріч, хоча і потреби внутрішнього ринку України з'їдають багато. Надлишки рахувати ще рано, проте вже зараз треба замислитися над тим, куди системно можна експортувати цибулю.

Супермаркети та ринки рясніють цибулею за цінами від 5-6 грн/кг (у південних регіонах) до 7-8 грн/кг (у центральних регіонах та Києві). Покупцеві є з чого вибирати та, з легкістю поторгувавшись, зробити запас на зиму за дуже привабливими цінами.

Прогнозувати в Україні давно стало неможливо, але одне сказати можна із впевненістю — буде важко втримати ціни на рівні умовної рентабельності, проте вікна можливостей можуть виникати несподівано, треба лише вірно прийняти рішення і діяти.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus

Реклама