Іспанські фермери провели акцію протесту за зміну системи ціноутворення

11 жовтня 2019 31 0
Іспанські фермери провели акцію протесту за зміну системи ціноутворення
enovosty

Тисячі іспанських фермерів, які вирощують оливки і виробляють оливкову олію, влаштували акцію протесту в Мадриді, закликаючи до створення більш справедливої ​​системи ціноутворення на їх продукцію. Про це повідомляють enovosty.

Як повідомило видання, фермери побоюються, що катастрофічне зниження цін на їх продукцію може бути посилене майбутніми тарифами США. Нагадаємо, США ввели штрафні мита в розмірі 25% на деяку агропромислову продукцію, зокрема на сир, оливкова олія і вино.

За даними іспанської асоціації експортерів оливкової олії Asoliva, Сполучені Штати є найбільшим в світі споживачем оливкової олії, а обсяг споживання становить близько 320 тис. т/рік. З цього обсягу 120 тис. т або близько 37% постачає Іспанія.

Американські тарифи повинні вступити в силу 18 жовтня. Виконуючий обов'язки міністра сільського господарства, рибальства і продовольства Іспанії Луїс Планас зауважив, що іспанське сільське господарство опинилося перед перехресним вогнем, хоча не має до Євроамериканського конфлікту ніякого відношення.

Читати за темою: На Кіровоградщині фермери протестували проти низьких закупівельних цін на зерно

Виконано за допомогою Disqus