В Каліфорнії вертоліт переобладнали в дрон для точного землеробства

20 жовтня 2019 44 0
В Каліфорнії вертоліт переобладнали в дрон для точного землеробства
therobotreport.com

Каліфорнійський стартап UAVOS Inc. переобладнав легкий двомісний вертоліт Robinson R22 у безпілотний дрон для точного землеробства. Про це повідомляє Superagronom.com з посиланням на therobotreport.com.

За словами генерального директора UAVOS Олексія Страцілатава, завдяки точковому обприскуванню, яке виконують безпілотники, завдання захисту рослин можна виконувати ефективніше, дешевше та з менш шкідливими наслідками для екології.

R22-UV має розроблену на замовлення систему обприскування Simplex Model 222 вагою 42 кг, яка може перевозити 100-літровий резервуар для робочої рідини. Безпілотний літальний апарат може перебувати у повітрі протягом двох годин, довжина стріли розпилювача становить 7 метрів, ширина оброблюваної смуги — від 14 до 16 м.

В компанії зазначили, що R22-UV є хорошою заміною ручних ранцевих обприскувачів та звичайних літаків. Безпілотний вертоліт не потребує аеродрому чи злітно-посадкової смуги, він зменшує контакт працівників з небезпечними хімічними речовинами, а також дозволяє точно обприскувати бур’яни, шкідників та боротися з хворобами на полях.

Окрім цього, RV22-UV може працювати на сильнозволожених полях, де колісна техніка не пройде, або може завдати шкоди врожаю.

Читати за темою: Вони не втомлюються і не йдуть у відпустку: роботи в сільському господарстві

Виконано за допомогою Disqus