Результат запуску ринку землі залежатиме від Верховної ради — думка

22 жовтня 2019 60 0
Результат запуску ринку землі залежатиме від Верховної ради — думка
Kurkul.comРезультат запуску ринку землі залежатиме від Верховної ради — думка

Тема сьогоднішньої дискусії — хто кого зробить на ринку землі. Агрохолдинги фермерів, чи фермери агрохолдинги, а можливо транснаціонали всіх. Це буде залежати від законів у Верховній Раді. Про це повідомив перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Іван Фурсенко під час четвертого етапу земельного віче.

Організатор віче — радник прем’єр-міністра, депутат парламенту 8-го скликання Олексій Мушак та AgroPolit.com, Latifundist.com, Kurkul.com.

«Хотілося б чути як Україна годує власних громадян, може забезпечити попит і пропозицію українцям, а ми лишаємось на позиціях — експорт, і ще раз експорт. Але законодавство має бути направлене на розвиток всередині країни», — наголосив він.

За словами експерта, також необхідно привернути увагу місцевого самоврядування за контролем сівозміни.

«Бо вони бачать коли відбуваються якісь порушення і можуть втручатися у цей процес на місцевому рівні», — зазначив Іван Фурсенко.

До прикладу, у Німеччині орган місцевого самоврядування може застосовувати зонування і вирішувати, яка культура вирощуватиметься на певній території, і яка є потреба.

Виконано за допомогою Disqus