На Рівненщині завершується будівництво першого біогазового комплексу

25 жовтня 2019 438 0
На Рівненщині завершується будівництво першого біогазового комплексу
Facebook

У Рівненській області вступило в завершальну фазу будівництво біогазового комплексу для приватного свинарського господарства «Деметра». Про це написав експерт біоенергетичної асоціації України Юрій Епштейн в Facebook.

«Перший в Рівненській області, він привертає увагу своєю відносно скромною, для сформованих сьогодні в Україні мірок, встановленою потужністю — 528 кВт. Що свідчить, в першу чергу, не стільки про прагнення власників свинокомплексу отримувати додатковий дохід, як про їхню турботу про екологію навколишнього середовища», — написав Юрій Епштейн.

Згідно з повідомленням, сировиною для вироблення електроенергії на біогазових комплексі будуть служити гнойові стоки свиноферми добовим обсягом 41 т з вологістю 95%, і 26 т кукурудзяного силосу з вологістю 70%.

«Для оптимального функціонування біогазового комплексу його власники зареєстрували окрему юридичну особу «Деметра Біоенергія». Площа займаної ділянки склала майже 0,5 га. Менеджмент дігестата обмежується традиційної його сепарацією на тверду і рідку фракції для подальшого внесення на поля», — додав Юрій Епштейн.

Читати за темою: На цукровому заводі України завершили будівництво унікального біогазового комплексу

Виконано за допомогою Disqus