Рішення уряду про звільнення голови Аграрного фонду не підписане

1 листопада 2019 55 0
Рішення уряду про звільнення голови Аграрного фонду не підписане
УНІАН

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов не підтвердив наявність в уряду рішення про звільнення голови ПАТ «Аграрний фонд» Андрія Радченка. Повідомляє Elevatorist.com.

Тимофій Милованов вчора на прес-конференції в Кабміні з питань приватизації державних агропідприємств уникнув прямої відповіді на питання чи є в уряду відповідне підписане рішення.

Він зазначив, що після звільнення керівника фонду, буде призначений тимчасово виконуючого обов'язки і буде проводитися конкурс.

За його словами, кадрове рішення про звільнення Андрія Радченка може статися через те, що голова держпідприємства не згоден з політикою міністерства.

«Якщо є кримінальні справи, незгоди з нашою політикою. То будуть прийняті кадрові рішення. І це стосується всіх держпідприємств... цей бардак, відсутність дисципліни...», — заявив міністр.

Тимофій Милованов уточнив, що формат роботи ПАТ «Аграрний фонд» зміниться. Однак чи йшлося про приватизацію, чи ліквідацію він не уточнив.

«Вирішувати про майбутнє підприємства буде уряд країни. Це підприємство, яке не має активів. Чим займається ПАТ «Аграрний фонд» — воно торгує на ринку. Але держава не повинна бути гравцем на ринку. Воно не повинно торгувати... Якщо нам потрібен регулятор, який регулює ціни — є прямі механізми в уряду, нам ніякий «Аграрний фонд» для цього не потрібен. Він був створений Юлією Тимошенко (нагадаємо, що ПАТ «Аграрний фонд» створений 22 квітня 2013 р., коли Юлія Тимошенко перебувала у в'язниці, а ДСБУ «Аграрний фонд» — в 2005 р. - ред.). Цей фонд повинен трансформуватися в сучасний інструмент», — зазначив міністр.

Нагадаємо, що раніше міністр економіки Тимофій Милованов повідомив про звільнення голови «Аграрного фонду» Андрія Радченка. Офіційного документа про звільнення Радченко наразі немає. Сам Радченко не згоден із рішенням Тимофія Милованова, публічно називає це рейдерством і озвучив міністру у відповідь ряд запитань.

Виконано за допомогою Disqus