Урожайність гарбуза падає через скорочення кількості бджіл

2 листопада 2019 1391 0
Урожайність гарбуза падає через скорочення кількості бджіл
pixabay.com

В Іспанії, де виробляється найбільше гарбузів у Європі, помітили поступове падіння врожайності цієї культури через зменшення популяції комах-запилювачів. Про це повідомляє FreshPlaza.

Зокрема, Координар організацій фермерів та тваринництва в іспанському регіоні Кастилія-Леон попередив, що деякі овочеві ферми в цьому автономному регіоні, зокрема ті, що вирощують гарбуз, можуть потерпати від зменшення виробництва через відсутність запилення.

Один із постраждалих виробників, Феліпе Пас Родрігес встановив, що його 20-гектарне гарбузове господарство з кожним роком отримувало менший урожай, а два останніх сезони він фактично зменшився удвічі. Феліпе помітив, що армія бджіл, що нависають над жовтими квітками гарбуза, з кожним разом стає меншою, поки одного дня вони не перестали прибувати.

«В останні роки спостерігається значне скорочення популяції комах-запилювачів; тривожна проблема, оскільки 70% основних іспанських культур залежать від них. Насправді гарбуз сильно покладається на них», — відзначили в міжнародній природоохоронній організації Greenpeace.

Читати за темою: В США виростили гарбуз вагою з автомобіль

Виконано за допомогою Disqus