Corteva підтверджує продаж насіння Pioneer у кредит

5 листопада 2019 230 0
Corteva підтверджує продаж насіння Pioneer у кредит
DuPontPioneerCorteva підтверджує продаж насіння Pioneer у кредит

У відповідь на запит Kurkul.com у компанії Corteva Agriscience підтвердили намір продавати насіння Pioneer у сезоні 2019/20 у товарний кредит. Про це повідомив керівник з продажів насіння Pioneer в Україні, Corteva Agriscience Роман Нижник

«Умови кредитування залежать від кредитоспроможності кожного агровиробника», — уточнив Роман Нижник.

У компанії додали, що ціна на насіння залежатиме від загальної кон'юнктури ринку щодо трендів ціноутворення у 2020 р.

«Наше завдання — залишатися доступними для кожного агровиробника», — підсумував Роман Нижник.

Нагадаємо, що Kurkul.com вже повідомляв про те, що Corteva Agriscience продаватиме насіння Pioneer у товарний кредит та провів телефонне опитування серед фермерів.

Читати за темою: Насіння Pioneer продаватимуть під товарний кредит — джерело

Так, комерційний директор ТОВ «Черкаси-Дніпро Агро» Павло Голуб очікує від компанії  зміни цінової політики на насіння Pioneer.

«Якщо вони на прямі поставки стають, то має бути або ціна на порядок меншою, або варіація в специфікаціях — можна буде напряму домовлятись або про розстрочку абощо. Якщо вони дають дилеру дельту в 10%, наприклад, значить у них є ця вилка в 10%, у межах якої вони готові «сунутись». У зв’язку з цим можна добиватись або кредитування нульового, або прибирати цю дельту до, скажімо, 3%», — сподівається він.

Kurkul.com пропонує учасникам ринку пройти анонімне опитування та зазначити за яких умов, ви згодні будете купувати насіння Pioneer.

Яких умов продажу насіння Pioneer ви очікуєте?

Виконано за допомогою Disqus