Реклама

Дистриб'ютори відмовляються продавати насіння Brevant

8 листопада 2019 346 0
Дистриб'ютори відмовляються продавати насіння Brevant
infoindustria.com.uaДистриб'ютори відмовляються продавати насіння Brevant

У 2019 р. компанія Corteva Agriscience вийшла з новою комерційною стратегією: прямий продаж насіння Pioneer та продаж насіння Brevant через дистриб'юторів. Проте на сьогодні ми отримали дані, що найбільші дистриб'ютори країни відмовляються продавати насіння під брендом Brevant. Серед них як українські компанії, так і міжнародні. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

SuperAgronom.com відправила запити до ТОП дистриб'юторів, які продавали насіння Pioneer. За результатами опитувань виявилось, що 50% відмовились продавати, 30% вагаються, 20% погодились. 

«Наша редакція звернулась до комерційного директора компанії Corteva Agriscience в Україні Андрія Андрюшко, щоб дізнатись причини відмови. Втім, за його словами, інформація щодо проблем із закупівлею насіння дистриб'юторами не відповідає дійсності. Також, до компанії Corteva Agriscience було направлено розширений офіційний запит, відповідь на який ми наразі очікуємо», — пише видання.

Слід зазначити, що основними причинами відмови дистриб'ютори називають те, що якість продукції та ціна не відповідають ринковим потребам.

ОНОВЛЕНО

Компанія Corteva Agriscience надіслала відповідь на офіційний запит видання.

«На сьогоднішній день ми не маємо відмов від продажів бренду Brevant. Комерційна політика для дистрибуції була представлена 1 листопада, і наразі всі вивчають пропозицію Corteva Agriscience, зокрема, портфель бренду Brevant, який удосконалив в собі всі технологічні переваги генетики Corteva Agriscience», — зазнчив комерційний директор Corteva Agriscience в Україні Андрій Андрюшко.

За його словами, продукти бренду Brevant не виходять на прямі продажі, а й надалі реалізуються через дистриб’юторів тому, що такий мультиканальний та мультибрендовий підхід враховує побажання сільгопвиробників.

«Всі офіційні дистрибутори компанії Corteva Agriscience мають доступ до бренду Brevant. З їх переліком можна ознайомитися на сайті brevant.com.ua. Контракти на сезон 2020 р. знаходяться на стадії перемовин», — додав він.

Щодо врожайності гібридів Brevant на демо-полях у 2019 р., то за словами Андрія Андрюшко, всі дані систематизуються наприкінці року. Цю інформацію можна буде побачити в каталогах на сезон 2020 р ., а також під час навчань для партнерів та кінцевих споживачів протягом зимового періоду.

Нагадаємо, продажі насіння Pioneer та Brevant скоротились на 8% за I півріччя 2019 р.

Довідково: під вказаним брендом компанія випускає:

Кукурудза Brevant;

Ріпак Brevant;

Соняшник Brevant.

Виконано за допомогою Disqus