Закон про ринок землі можуть прийняти до кінця 2019 року

14 листопада 2019 131 0
Закон про ринок землі можуть прийняти до кінця 2019 року
Kurkul.comЗакон про ринок землі можуть прийняти до кінця 2019 року

У «Слузі народу» прогнозують прийняття закону про ринок земель в цілому до кінця 2019 р. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на LIGA.net.

Видання проаналізувало хронологію подій до і під час голосування за законопроект 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Законопроектом скасовується заборона на продаж землі.

«При цьому зобов'язуються внести правку Володимира Зеленського про референдум іноземцям. Арахамія навіть пообіцяв скласти мандат, якщо цієї норми не буде. Хоча якраз через відеозвернення Зеленського сьогодні свої голоси не віддала фракція «Голос», — вказується в повідомленні.

За словами члена фракції Ярослава Юрчишина, відкриття ринку землі в такому вигляді — без іноземців — це фіктивна реформа.

«Президент запропонував вирішувати питання іноземців на референдумі, на якому будуть голосувати люди під впливом маніпуляцій олігархічних каналів», — пояснив позицію фракції Ярослав Юрчишин.

Він також підкреслив, що референдум з питання іноземців є червоною лінією для фракції. У той же час фракція готова до дискусій і братиме участь в підготовці законопроекту до другого читання.

«У нас були комунікації і з президентом, і з прем'єром. Всі вони закінчувалися так: у нас є голоси, підтримайте, а далі побачимо. Тобто вони прямо говорили, ми й без вас проголосуємо. Тому в даному випадку вони молодці, що проголосували без нас. Подивимося, чи буде у них така можливість у другому читанні», — розповів нардеп.

У повідомленні наголошується, що на інші фракції «Слузі народу» розраховувати не варто. «Батьківщина» заявила, що переходить в опозицію, оскільки Зеленський перейшов червону лінію, а в українців не буде землі через кілька років через неможливість конкурувати з транснаціональними корпораціями.

Виконано за допомогою Disqus