Садівники нарощують темпи реалізації яблук на внутрішньому ринку

27 листопада 2019 185 0
Садівники нарощують темпи реалізації яблук на внутрішньому ринку
Kurkul.comСадівники нарощують темпи реалізації яблук на внутрішньому ринку

Виробники яблук нарощують темпи реалізації на локальному ринку, аби не допустити імпортного товару. Вітчизняні мережі супермаркетів, розуміючи ситуацію, отримують кращі умови реалізації, ніж зазвичай. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Читати більше: Природні середовища існування, різноманітність бджіл ведуть до кращого виробництва яблук 

В залежності від регіону, сорту та мережі рітейлу, ціна яблук коливається у межах від 14 до 30 грн/кг. Найдешевшими регіонами, як і завжди, залишаються центральні (окрім Києва) та західні, де скупчено найбільша кількість виробників. Ціни тут коливаються від 10-11 грн/кг найдешевших сортів, до 14-17 грн/кг за преміальні сорти.

Найдорожчі ціни на яблука, як і на багато інших овочів і фруктів, залишаються у столиці. Тут можна зустріти і дешеве акційне яблуко (від 10 до 14 грн/кг), що найшвидше виняток, а також брендоване преміальне яблуко українських виробників коштує 24-30 грн/кг. При цьому попит тут не знижується, а навпаки яблуко стає найпопулярнішим фруктом, конкуруючи із бананом та апельсином.

Експортний інтерес до українського яблука на досить високу рівні тримається вже не перший рік, та цього сезону треба враховувати нових гравців на світовому ринку — Сербію та Македонцію, які вже вийшли на ті ж самі ринки, що і українці та ведуть досить агресивну кампанію. 

Аби утриматись на ринках, що були так важко зароблені, треба не тільки докласти максимальних зусиль при сортуванні якісної продукції, але й побудувати стратегію боротьби з конкурентами!

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus