Фермер з Волині повернув у держвласність ділянку вартістю 22 млн грн

1 грудня 2019 237 0
Фермер з Волині повернув у держвласність ділянку вартістю 22 млн грн

Прокуратура на Волині домоглася повернення державі самовільно зайнятої підприємством земельної ділянки вартістю понад 22 млн грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.

«На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в області, фермерське господарство звільнило самовільно зайняту земельну ділянку площею 17,8 га та вартістю понад 22 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що факт самовільного зайняття підприємством земельної ділянки за межами села Довжиця Маневицького району був встановлений під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області.

Читати за темою: Депутатське рейдерство: що не поділили можновладець і миколаївські аграрії

Землю, щодо якої жодні правочини про надання її в користування не приймалися, господарство засіяло соєю.

Факт самовільного зайняття ділянки суб’єкт господарювання визнав.

«Також товариство сплатило збитки, завдані внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки, однак землю звільнило лише на виконання рішення суду, яким задоволено позов прокуратури.

Нині земельна ділянка повернута державі, про що між представником Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та головою фермерського господарства складено акт», — повідомили в прокуратурі.

Виконано за допомогою Disqus