Реклама

Відміна спецрежиму перекриє надходження інвестицій в АПК

13 листопада 2015 107 0
Відміна спецрежиму перекриє надходження інвестицій в АПК
Latifundist.comВідміна спецрежиму перекриє надходження інвестицій в АПК

Необхідно зберегти спеціальний режим з оподаткування ПДВ для аграріїв в Україні. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський, пише сайт Міністерства аграрної політики та прдовольства України.

«Без механізмів державної підтримки, які нині існують, а це насамперед спецрежим ПДВ, агросектор втратить позиції локомотива національної економіки. Скасування спецрежиму призведе до втрат у галузі на 20 млрд грн», — наголосив Ярослав Краснопольський.

На його думку, найбільше постраждає від такого рішення галузь тваринництва.

«Разом із аграріями ми б’ємо на сполох. Адже за розрахунками Мінагропроду, вже наприкінці року виробництво ВРХ та свинини може стати збитковим. Це дуже тривожний показник для аграрного сектору та національної економіки», — зауважив він.

Посадовець повідомив, що молочно-переробна галузь також вкрай потребує механізмів державної підтримки.

«Близько 1 млн л молока в Україні могло би додатково перероблятися на твердий та кисломолочний сир, інші продукти. Для цього потрібно залучити інвестиції у галузь. Скасування спецрежиму закриє шлях цим інвестиціям. Країна не отримає нових робочих місць та бюджетних податків», — підкреслив Ярослав Краснопольський.

Виконано за допомогою Disqus