Реклама

Повернення коштів за бджоломаток та рибопосадковий матеріал запрацює на Львівщині

7 грудня 2019 391 0
Повернення коштів за бджоломаток та рибопосадковий матеріал запрацює на Львівщині
abyhom.comПовернення коштів за бджоломаток та рибопосадковий матеріал запрацює на Львівщині

Львівська обласна рада змінила Комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки на 2020 рік. Про це повідомляє Kurkul.com з посиланням на сайт ЛОДА.

Зокрема, Комплексну програму розширено новими напрямами на конкурсній основі:

  • фінансова підтримка сімейних фермерських господарств у вигляді безповоротної фінансової допомоги на реалізацію інвестиційного проєкту.
  • фінансова підтримка суб'єктів господарювання в галузі рибництва у вигляді часткового відшкодування вартості рибопосадкового матеріалу для відтворення і зариблення водойм, вапнякових меліорантів для дезінфікації зариблених водойм.
  • фінансова підтримка суб'єктів бджільництва та пасічників у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного племінного матеріалу бджіл та паспортизації пасіки.

Крім фінансової підтримки на конкурсних умовах кошти обласного бюджету спрямовуються для співфінансування проєкту регіонального розвитку «Розвиток сільського підприємництва та інфраструктури агротуристичного кластера «Горбогори», який реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у вигляді грошового внеску на фінансування заходів проекту.

Виконано за допомогою Disqus