На Черкащині відбувся Фінансовий клуб з нагоди Дня працівника сільського господарства від Credit Agricole і LNZ Group

9 грудня 2019 172 0
Фінансовий клуб від Credit Agricole і LNZ Group
Kurkul.comФінансовий клуб від Credit Agricole і LNZ Group

20 листопада у місті Шпола відбувся Фінансовий клуб з нагоди Дня аграрія, організований Credit Agricole в партнерстві з агропромисловим холдингом LNZ Group.

Захід відвідали представники агрокомпаній Черкаської та Київської областей. Програма складалася з екскурсії на Лебединський насіннєвий завод і виступів експертів, які розкривали теми макроекономіки, агроринків, а також розповіли про основні тенденції на ринках ЗЗР та мінеральних добрив.

Олександр Печерицин, головний економіст Credit Agricole.

З макроекономічних оглядом України виступив Олександр Печерицин, головний економіст Credit Agricole.

«Вплив політичної ситуації на економічні показники виявився нижчим за очікуваний. Зростання економіки в другому кварталі цього року склав 4,6% і це найбільший показник за останні 5 років. За результатами третього кварталу ми також бачимо зростання на 4,2%. Окремо хочу відзначити, що поліпшення економіки в третьому кварталі відбулося не за рахунок промисловості, а завдяки іншим секторам, зокрема — сільському господарству. Ми зберігаємо помірний оптимізм щодо економічного зростання в середньостроковій перспективі і очікуємо, що продовження структурних реформ є передумовою для прискорення цього зростання», — розповів Олександр Печерицин.

Євген Савчук, експерт департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole

Далі експерти Credit Agricole і LNZ Group виступили з презентаціями про аграрні ринки, а також обговорили останні події в галузі дистрибуції ЗЗР та міндобрив. Зокрема, Євген Савчук, експерт департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole, презентував слухачам аналітичний огляд ринку зернових і олійних культур.

«У поточному сезоні Україна знову отримала рекордний урожай зернових, більше 74 млн т, що дозволить сформувати експортний потенціал в розмірі 55 млн т. Однак не тільки Україна зміцнює свої позиції світового експортера. У цьому році спостерігається суттєве зростання світової пропозиції пшениці. Конкуренція з боку Латинської Америки на європейському ринку збуту кукурудзи відчувається як ніколи гостро. Тому українським виробникам необхідно ставати більш конкурентоспроможними. Це сильний виклик для наших аграріїв в умовах зміцнення курсу української гривні», — повідомив Євген Савчук.

Юлія Каменєва, директор з маркетингу LNZ Group

З роботою компанії LNZ Group гостей заходу ознайомила директор з маркетингу Юлія Каменєва. Вона зазначила, що на сьогоднішні компанія є одним з найбільших дистриб'юторів в Україні. LNZ Group працює тільки з преміум-марками і брендами.

«Крім дистрибуційного портфеля, у нас є і свої продукти. Зокрема, своє насіння — це канадська селекція з ексклюзивної дистрибуції і свої засоби захисту рослин. Насіння продається під брендом UNIVERSEED. Поки є кукурудза, але ми чекаємо поповнення портфеля соєю і соняшником найближчим часом. Засоби захисту рослин реалізуємо під брендом DEFENDA. Сьогодні ви бачили завод. Наш земельний банк наралічує понад 80 тис. га землі. Тобто ми входимо в ТОП 25 латифундистів України. Група компаній LNZ Group має замкнутий цикл виробництва і повний пакет, який ми можемо запропонувати своїм клієнтам. Важливим є те, що все, що ми продаємо, ми однозначно тестуємо на своїх полях. Все, що виходить на ринок, перевірено на власному досвіді і це те, чим ми опинилися задоволені в кінцевому підсумку», — розповіла Юлія Каменєва.

За словами Наталії Порвіної, директора департаменту підтримки агробізнесу Credit Agricole, організація такого заходу як Фінансовий клуб — це можливість об'єднати між собою учасників аграрного ринку та поділитися своєю експертизою як у сфері макроекономіки, фінансування, так і щодо поточних тенденцій аграрного ринку. Знання експертів банку — це додаткова цінність для клієнтів. Надалі Credit Agricole планує організацію аналогічних заходів і в інших регіонах України.

Детальніше про захід Kurkul.com розповість в наступному матеріалі.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 16°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

47%