У Києві провели навчання для дилерів та операторів техніки Väderstad

11 грудня 2019 35 0
У Києві провели навчання для дилерів та операторів техніки Väderstad
Väderstad

У Києві відбулася Академія Väderstad 2019, основною метою якої було навчити операторів у найкращий спосіб працювати з сільгосптехнікою Väderstad. Повідомляє Traktorist.ua

«Техніка Väderstad — це високоефективне і професійне обладнання, яке повинне супроводжуватись підтримкою й оновленням рівня знань. Тому ми і проводимо вже 14 років поспіль Академію Väderstad. Протягом цього часу ми успішно навчали і підвищували рівні кваліфікації механізаторів», — пояснив генеральний директор «Väderstad Україна» Віталій Філатов.

Якщо у 2018 р. у Академії Väderstad пройшли навчання понад 500 учасників, то у цьому році зареєструвалося більше 600 чоловік.

Спеціалізоване професійне навчання проходить по групах. Окремі заняття проводять для дилерів (менеджери з продажу, сервісні спеціалісти, працівники логістики та запасних частин) та операторів, які працюють з технікою від компанії Väderstad.

Спеціалісти Väderstad ознайомили аудиторію з основними правилами експлуатації сільгосптехніки та порадами щодо раціонального та оптимального використання в тих чи інших умовах.

«До нас завітали шведські розробники, які глибоко знають ці машини та здатні донести всі тонкощі експлуатації для тих, хто використовує цю техніку в Україні», — додав Віталій Філатов.

По закінченню Академії Väderstad 2019 всі учасники написали заліковий тест, який складався з 18 запитань. Бренд-менеджер «Väderstad Україна» Володимир Підвальний відзначив, що учасники результатом більш ніж задоволені.

Виконано за допомогою Disqus

+ 34° ... + 21°

Вітер

2.6м/с

Опади

0.5мм

Вологість

41%
Матеріали за темою