Графікові відправлення вигідні для дрібного бізнесу — Рязанцев

17 грудня 2019 126 0
Графікові відправлення вигідні для дрібного бізнесу — Рязанцев
biz.censor.net.uaГрафікові відправлення вигідні для дрібного бізнесу — Рязанцев

Графікові відправлення вигідні не тільки великим аграрним компаніям, але і дрібним виробникам. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці» Андрій Рязанцев, передає Latifundist.com.

«Ми зустрічалися з асоціацією фермерів, і вони дуже чітко розуміють, що їм необхідна кооперація. Державно-приватне партнерство — для того, щоб ставити так само ці маршрутні елеватори, співпраця між собою», — підкреслив Андрій Рязанцев.

За його словами, як показує практика інших країн, аграрії можуть ставити свої кооперативні елеватори. Ці землі на сьогодні знаходяться у їх управлінні, і вони можуть мати можливість рівного доступу до інфраструктури, як і якісь більші компанії.

«Не обов'язково все робити самостійно і мати все, починаючи від порту і закінчуючи землею. Тут можна абсолютно спокійно користуватися аутсорсинговими послугами. І якщо вони знайдуть партнера, який їх закриє, це теж буде нормально. Тому що не завжди володіння забезпечує максимальну ефективність. Іноді краще користуватися аутсорсингом професійних компаній, які вміють правильно керувати костами у себе на підприємстві, для того, щоб отримати найвигіднішу вартість тієї чи іншої послуги», — зазначив директор з розвитку бізнесу «Укрзалізниці».

Він також розповів, що багато хто з тих, хто були проти маршрутних відправлень, ще до графікових відправлень, переконалися в ефективності, збільшенні та покращенні таких перевезень.

Виконано за допомогою Disqus