Укрзалізниця може стати одним з найбільших залізничних вантажних операторів у Європі — думка

22 грудня 2019 237 0
Укрзалізниця може стати одним з найбільших залізничних вантажних операторів у Європі — думка
УЗ

Укрзалізниця має великий потенціал розвитку й росту обсягів вантажних залізничних перевезень. Таку думку висловив член наглядової ради компанії Крістіан Кун, коментуючи плани реструктуризації компанії для проекту «12 облич стратегії Укрзалізниці», інформує прес-служба Укрзалізниці.

За його словами, на шляху реформи Укрзалізниця буде рухатися від організаційної структури, за якої всі процеси пов'язані з регіональними філіями, до бізнес-сеґментів: вантажного, пасажирського, інфраструктурного та виробництва.

Крістіан Кун також позитивно оцінив плани розвитку сегменту вантажних перевезень компанії та залучення до цього процесу приватних інвесторів.

Читати за темою: Названо головні досягнення у реформі Укрзалізниці

«UZ Cargo може стати одним з найбільших залізничних вантажних операторів у Європі та й, мабуть, у світі, адже українська економіка та географія відкривають унікальні можливості для розвитку вантажних перевезень», — сказав він.

На думку Крістіана Куна, якщо Укрзалізниця повною мірою скористається цим базисом і додасть до нього технічні навички своїх робітників, інвестує в нові локомотиви, вагони, інженерні споруди, то може стати найпривабливішою залізничною вантажною компанією.

«Україна має потенціал для наслідування прикладу Польщі та інших центральноєвропейських держав задля того, щоб стати наступним економічним локомотивом європейської історії. Якщо так станеться, то UZ Cargo матиме чудові можливості зростання у сфері інтермодальних перевезень», — резюмував він.

Виконано за допомогою Disqus

+ 39° ... + 23°

Вітер

1.2м/с

Опади

3.1мм

Вологість

54%